Praca, praca... ProShow Gold

Kategoria:

Lekki przestój na blogu. Niestety brak czasu daje się we znaki. W okresie wakacyjnym powinnam nadrobić zaległości ;) Póki co tworzę prezentację do pracy. Polecam program "ProShow Gold". Jak to niestety z takimi programami bywa jest on płatny - za wersję gold trzeba zapłacić 70$, co przy wersji Producer (chyba coś koło 250$) jest wydatkiem do przełknięcia. 

Czy warto wydajć te 270zł? Odpowiedź prosta - warto. Są oczywiście w internecie darmowe programy do prezentacji multimedialnych - szału jednak nie ma, jeżeli chodzi o efekty, wyświetlanie się zdjęć, przejścia itd. 

 Co oferuje nam ProShow Gold? Odpowiedź prosta - chyba wszystko co potrzeba do stworzenia interesującej i dynamicznej  prezentacji ;) Jedynym mankamentem dla polskiego użytkownia może być brak spolszczenia - dostępna jest właściwie tylko wersja angielska. Program jest jednak dość intuicyjny i po krótkiej zabawie z opcjami poruszamy się w nim zupełnie swobodnie.

Nie będę rozpisywała się tutaj w szczegółach co oferuje nam program - można go za darmo przetestować (na oficjalnej stronie producenta można pobrać wersję testową).